TOP 10 Najlepsze Programy Partnerskie

Programy partnerskie – twoje źródło dochodu

Programy partnerskie to narzędzie do marketingu internetowego, polega on na tym, że właściciele stron udostępniają reklamę od Partnera. Następnie, gdy klient klinie w link na Twojej stronie zostaje przekierowany na stronę promowaną i gdy dokona zakupu bądź innego działania pożądanego przez program partnerski otrzymasz prowizję.

Jeśli masz stronę internetową generującą spory ruch w sieci warto rozglądnąć się za programem partnerskim, który umożliwiłby zarabianie na twojej witrynie. Jeśli nie masz jeszcze własnej strony ani bloga, to możesz zacząć zarabiać na programach partnerskich na kilka sposobów:

 • Zaprosić znajomych do korzystania promowanych produktów.
 • Stworzyć listę e-maili i rozsyłać im swoje linki promocyjne.
 • Założyć stronę internetową lub bloga o tematyce pasującej do programu partnerskiego.

Jak zacząć zarabiać?

Czy chciałbyś zacząć zarabiać na swojej stronie internetowej lub blogu? Prowadzenie strony internetowej nie jest proste i wymaga wysiłku, aby odnieść sukces. Każdy, kto tworzy stronę internetową lub bloga myśli o zarobkach jakie może przynieść ich prowadzenie. Większość osób jednak nie wie, jak zacząć zarabiać?

Jest wiele odpowiedzi na to pytanie, niektóre są dobre i przynoszą nam zyski, inne wręcz przeciwnie. W tym artykule pokażemy na czym na pewno możecie zarobić. Przedstawiamy ranking 10. najlepszych programów partnerskich, które mogą przynieść zyski.

 

1. MyLead

Sieć afiliacyjna MyLead to kompleksowa platforma do zarabiania pieniędzy przez Internet. Firma początkowo obsługiwała serwisy z SMSami premium. Teraz jest jednym z największych programów partnerskich na świecie i oferuje bardzo wiele modeli zarobkowych. Zaczynając na SMS, CPS czy PPI, a skończywszy na CPL.

Jednym z najważniejszych aspektów, które należy poruszyć na temat MyLead jest wielobranżowość firmy. Praktycznie każdy może znaleźć produkty i kategorie pasujące do jego działalności. Elastyczność jest więc jednym z najbardziej cenionych pozytywów tego serwisu.

Najważniejsze zalety:

 • Elastyczne możliwości zarobkowania.
 • Bardzo wiele kategorii produktów lub usług, na których możemy zarobić.
 • Atrakcyjne stawki większości modeli zarobkowych.

2. eBrokerPartner

Internetowy program partnerski eBrokerPartner pozwala na zarabianie przez na polecaniu produktów finansowych i nie tylko. Nie jest wymagana znajomość finansów, aby zacząć zarabiać z tym programem partnerskim.

Partnerem eBrokerPartner może zostać nie tylko przedsiębiorca, ale także osoba fizyczna. Aby móc wziąć udział w programie należy być osobą pełnoletnią.

Największe plusy:

 • Szybkie wypłaty oraz niski próg wypłaty.
 • Firma cechuje się dużą wiarygodnością i dobrymi opiniami w sieci.
 • Bonus 50zł na start za dołączenie do programu partnerskiego.

3. Ceneo

Program partnerski Ceneo.pl opiera się na współpracy Ceneo.pl a właścicielami innych stron internetowych i blogów. Jest to prosty sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy poprzez polecanie produktów promowanych na Ceneo.

Zarabianie serwisu Ceneo.pl opiera się na promowaniu tego samego produktu w wielu miejscach, jest to porównywarka cen. Za każde wejście do sklepu Ceneo otrzymuje prowizję, tak więc również my promując Ceneo dostaniemy prowizję od kliknięć w konkretne sklepy promowane na ceneo.

Najważniejsze zalety:

 • Wysokie prowizje od kliknięć i kupna.
 • Ciekawe materiały reklamowe dostarczane przez Ceneo.

 

4. Money2money

Jednym z najdłużej działających w Polsce programów partnerskich jest money2money. Program partnerski skupia się głównie na produktach finansowych takich jak konta bankowe, pożyczki i kredyty.

Serwis oferuje również możliwość zarabiania za polecenie dołączenia do ich programu partnerskiego. W takim przypadku otrzymujemy prowizję od osób poleconych, które zaczęły zarabiać na programie money2money.

Najważniejsze zalety:

 • Dwie możliwości zarabiania w zależności od profilu osoby.
 • Wysokie prowizje od sprzedanych produktów/usług.
 • Wieloletnia tradycja potwierdzająca płynność finansową firmy.

5. mBank

Program Partnerski, który proponuje mBank polega na polecaniu produktów finansowych tego banku. Jest to pewnego rodzaju ewenement, ponieważ zwykle banki nie decydują się na stworzenie własnego programu partnerskiego.

Partner mBanku proponuje klientom konta bankowe, kredyty i inne usługi banku w zamian za prowizje od każdego klienta. Wbrew pozorom stawki jakie proponuje bank są dość wysokie i zachęcają do podjęcia współpracy.

Plusy:

 • Niski próg wypłaty – 50zł.
 • Wiele form reklamy dostarczonych przez mBank.

 

6. AWIN (Zanox)

Sieć afiliacyjna oferująca wiele programów partnerskich z wielu kategorii. AWIN opiera się na współpracy reklamodawców z twórcami internetowych treści. Firma powstała z połączenia Zanox i Affiliate Window.

Programy partnerskie jakie możemy tam znaleźć to między innymi produkty finansowe, operatorzy komórkowi i sklepy internetowe. Możesz tam znaleźć ponad 13000 reklamodawców, tak więc jest z czego wybrać.

Najważniejsze zalety:

 • Przydatne narzędzia reklamowe.
 • Ogromny wybór programów partnerskich.

7. Tradedoubler

Sieć afiliacyjna Tradedoubler jest jedną z najlepszych w Polsce i Europie. Swoje działania opiera o marketing elektroniczny, dostarczając użytkownikom wiele przydatnych nowoczesnych narzędzi marketingowych.

Na prawdę warto dołączyć do tej sieci afiliacyjnej i znaleźć programy partnerskie, które profilem nalepie pasują do naszej strony lub bloga. Kategorie jakich możemy się spodziewać na Tradedoubler to wyszukiwarki produktów, finanse i wiele innych.

Największe plusy:

 • Pomoc serwisu w kwestiach marketingowych.
 • Znane marki współpracujące z Tradedoubler.

8. NUTRIPROFITS

Program partnerski NUTRIPROFITS z branży zdrowie i uroda jest jednym z najlepszych tej kategorii. Twoja strona może zarabiać nawet do 40% prowizji od sprzedaży produktów takich jak suplementy diety, różnego rodzaju preparaty i produkty pielęgnacyjne.

Za powracających klientów NutriProfits płaci do 20% prowizji, a za poleconych do programu partnerskiego 10% ich dochodów. Są to świetne liczby jeśli chodzi o programy partnerskie, dlatego warto zarejestrować się i podjąć współpracę.

Najważniejsze zalety:

 • Bardzo wysoka prowizja od sprzedaży i poleconych.
 • Regularne wypłaty co miesiąc.

 

9. LeadNetwork

Lead.Network to bardzo oryginalna sieć partnerska, która już na wstępie zaskakuje nowoczesnym designem. Oprócz wyglądu ważna jest oczywiście możliwość zarabiania, która w tym przypadku opiera się na subskrypcjach SMS, ale nie tylko.

Oprócz SMSów popularne są również kategorię takie jak Facebook, gry i konkursy. Platforma proponuje trzy modele rozliczeniowe CPL, CPS, CPC. Wypłaty możemy dokonać już od 50zł, co w tego przypadku programach jest dość ważne.

Plusy:

 • Indywidualna pomoc ze strony Account Managera.
 • Dynamiczny rozwój programu.

 

10. Google Adsense

Dzięki programowi partnerskiemu Google Adsense możemy zarobić na reklamach umieszczonych na naszej stronie lub blogu, a nawet na kanale YouTube. Jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów zarabiania na stronach internetowych.

Cechuje się ogromną elastycznością jeżeli chodzi o treści reklamowe. Praktycznie każda branża znajdzie odpowiednie reklamy, na których będzie mogła zarobić. Jedynym minusem mogą być niewielkie prowizje jakie otrzymujemy za przejście z naszej reklamy do produktu.

Zalety:

 • Elastyczne treści reklam dopasowane do każdej strony.
 • Popularność programu partnerskiego Google Adsense.

Dodaj komentarz